Плануючи покупку автомобіля, завжди хочеться знайти найвигідніший варіант: недорогу, але надійну й швидку машину. Оптимальне рішення для більшості українських водіїв — це придбати бувші у вживанні машини з-за кордону, наприклад купити авто в США. Вони коштують набагато дешевше, ніж б/у транспорт в Україні, і вже тим більше — ніж новенький автомобіль з салону. Економія складе мінімум 30%. Але виникає питання як купити гарне авто за кордоном та уникнути ризику?

Основні етапи покупки авто за кордоном

Як можна купити машину за кордоном


Привезти американську чи європейську машину можна самостійно — деякі водії роблять саме так. Але подібне рішення може бути ризикованим: недосвіченого покупця легко обдурити, чим користуються деякі продавці. Вам можуть продати авто за завищеною ціною або й зовсім «понівечену» машину. Тому краще звернутися в компанію, котра надає послуги пригону автомобілів «під ключ». Детальніше про ціни та умови договору можете дізнатися тут http://hot-car.com.ua/.

Головні складові процесу покупки


Якщо ви прийняли рішення звернутися до фахівців з доставки машин, то все відбудеться з мінімумом зусиль з вашого боку. Класичний процес покупки закордонної машини б/у виглядає так:
  • Вибір автомобіля, який повністю відповідає вашим вимогам. Зазвичай, компанії, що спеціалізуються на пригоні машин, мають доступ до закритих аукціонів, де і шукають транспортний засіб для конкретного клієнта. Вас будуть тримати в курсі: надсилати реальні фото відповідних авто до узгодження.
  • Огляд машини. На цьому етапі, фахівці оцінюють стан транспортного засобу, справність його основних вузлів, зовнішній вигляд і багато інших параметрів. Варіанти з серйозними дефектами відкидаються відразу.
  • Доставка авто в Україну з подальшим оформленням документів на Вас. Чи отримуєте допомогу з усіма «паперовими» питаннями, включаючи реєстрацію.
  • Процес вибору, пошуку та купівлі машини займає, в більшості випадків триває менше ніж тиждень. А це означає, що вже зовсім скоро ви зможете в повній мірі користуватися власним автомобілем.

Чи існують ризики?


Якщо співпрацюєте з хорошими фахівцями з пригоні — немає. Більшість БУ-шних машин з-за кордону мають мінімальний пробіг, експлуатувалися в адекватних умовах, не мають істотних дефектів, поламок. І, як ми вже помітили на початку, найбільшою «перевагою» таких автомобілів буде реальна економія — близько тридцяти відсотків.


Поделитесь в соцсетях: