У власників басейнів часто виникають питання при організації накриття над приватною водоймою. У цій статті ми розповімо, як розсувні павільйони з полікарбонату для басейну забезпечують комфорт і безпеку при купанні.

Автор: Володимир Бокатов (засновник ТОВ «Євромаркет»)

Павільйон для басейну необхідний для забезпечення безпеки та комфорту


Павільйон для басейну необхідний для забезпечення безпеки та комфорту

Статистика експлуатації приватних басейнів, зібрана в країнах Європи, свідчить про те, що влаштовувати накриття басейнів необхідно, в першу чергу, з міркувань безпеки. Воно повинно обмежити доступ до води для дітей, і виключити ризик їх втоплення в басейні. Так само облаштування приватних басейнів повинно виключити цю небезпеку і для дорослих. Безпека - головне призначення павільйону. Безпечний павільйон для басейну з полікарбонату, на відміну від інших типів укриттів, знижує ризики нещасних випадків при купанні, особливо для дітей. Тому перед покупкою розсувного укриття переконайтеся, що закриваючі шпінгалети розсувних секцій не можуть бути відкриті ними. Двері в торцевих стінах павільйону повинні замикатися ключем. Торці направляючих рейок розсувних секцій є травмонебезпечними не тільки для дітей, а й для дорослих. Вони повинні бути закриті заглушками з полімеру з м'якими краями. Пам'ятайте - вибираючи павільйон для басейну, ви вибираєте безпеку ваших близьких.Забезпечення санітарних умов і чистоти


До вуличних басейныв, обладнаних укриттям, не потрапляють пил, листя, атмосферні опади, комахи і тварини. Завдяки цьому легше дотриматись чистоти. Переконайтесь, що у вподобаного вам типу павільйону присутній гумовий ущільнювач, який закриє зазори телескопічних секцій.

Економічна доцільність придбання павільйону


Павільйон над басейном створює парниковий ефект, подовжуючи купальний сезон, і знижує витрати енергії на підігрів води. Істотно знижуються витрати на очистку води, заміну фільтрів і прибирання.

Зручний простір для відпочинку


Прагніть придбати павільйон для басейну саме у виробників, так як тільки вони можуть запропонувати вам найрізноманітніші рішення, які врахують індивідуальні особливості вашого басейну. Замовляючи павільйон, ви подбаєте не тільки про вашу безпеку, але і створите зону комфортну для відпочинку або розваг.

На що звернути увагу при виборі павільйону для басейну


Перед тим як придбати павільйон з полікарбонату переконайтеся в його якості. Трьома важливими моментами, на які необхідно звернути увагу:
  1. Каркас павільйону. Конструкція надійного павільйону повинна бути виготовлена з алюмінієвих профілів з нанесеним полімерним покриттям, щоб не виключити хімічні реакції між металом і атмосферою. Всі з'єднувальні елементи і гвинти повинні бути виготовлені з нержавіючої сталі. Відповідальний продавець зобов'язаний надати вам розрахунок міцності конкретного павільйону і гарантії, що він витримає снігові навантаження типові клімату України.
  2. Надійність покрівлі. Полікарбонатні панелі повинні бути відлиті тільки з первинної сировини і покриті захисним шаром від ультрафіолетового випромінювання. Ні в якому разі не розглядайте панелі з акрилу. Акрил стає крихким при низькій температурі і в цілому не має потрібної стійкісті до ударів граду.
  3. Регулювання розсувних секцій. Правильно відрегульована і налагоджена конструкція розсувного павільйону для басейну має секції, які плавно зсуваються без зусиль і ривків. Зсувні секції повинні бути позбавлені перекосів і приводиться до руху незначним зусиллям.

Ми сподіваємося, що дана стаття послужить певним керівництвом для споживача і допоможе визначитися в широкому асортименті павільйонів для басейнів як імпортного, так і вітчизняного виробництва. Бажаємо вам насолоджуватися купанням у власних басейнах в комфортних і безпечних умовах.Поделитесь в соцсетях: