Щодо ремонту квартир, Львів відрізняється від більшості міст тим, що тут є не тільки новобудови. Ряд будинків являють собою історичну цінність. Будови експлуатуються, але коли доводиться в квартирі робити ремонт, необхідно враховувати, що будинки далеко не нові. Тому великих навантажень на силові конструкції будівель потрібно уникати.

У деяких випадках власники нерухомості вирішують зробити перепланування. Для цього необхідно брати дозвіл, і це правильно. Розрахувати несучу здатність конструкцій можуть тільки фахівці, і то після вивчення проектної документації та проведення експертизи. Це дозволить забезпечити нормальну експлуатацію споруд в подальшому та уникнути неприємних випадків.

Особливості ремонту квартир у Львові

Іноді недобросовісні будівельні бригади переконують замовників, що навіть на око видно, що після перепланування будівлі не буде завдано шкоди. Це помилка. Тому рекомендується звертатися виключно в професійні будівельні компанії, які працюють офіційно, та несуть відповідальність за все, що роблять.

Чому це важливо?


Перепланування може припускати знесення стін. Необхідно визначити несучі конструкції, чіпати які заборонено. Але є ще одна помилка. Деякі вважають, що можна встановлювати перегородки де завгодно. Одна справа, якщо це конструкція з легкого профілю і гіпсокартону, інше – цегла, газоблок, тощо.

Питома вага цих матеріалів занадто велика, щоб перекриття не переносило позамежні навантаження. Якщо цей фактор не врахувати, можна поставити під загрозу цілісність будівлі. Ще одна характерна помилка господарів квартир – плутати дизайнерський проект з будівельною проектною документацією.

Дизайнер вирішує, яким буде інтер'єр. Проектувальники розробляють проект на підставі розрахунків, в яких враховуються характеристики матеріалів. При цьому розраховується кошторис, де вказується, скільки буде коштувати робота. Якщо власник квартири не замовляв проект, співробітники будівельної компанії підберуть матеріали самі.

Щоб звернутися до професіоналів, не потрібно їздити по місту або йти в найближчу компанію. На сайті https://fullhouse.lviv.ua/ мешканці Львова можуть залишити заявку. Фахівці безкоштовно приїдуть на об'єкт, зроблять всі необхідні розрахунки та після підписання договору приступлять до роботи. Все, що потрібно від замовника – узгодити вартість ремонту і терміни здачі об'єкта в експлуатацію.


Поделитесь в соцсетях: