Дмитро Тимчук – народний депутат України, політичний журналіст та блогер розповів про тривожну ситуацію на півдні України. Зокрема, він зазначив, що особливо на Запоріжжі, промосковські активісти з усіх сил намагаються дестабілізувати ситуацію.

За словами експерта, на Одещині та Миколаївщині починається маніпуляція свідомістю людей через налаштування їх на протести у зв’язку з провалом земельної реформи та падіння показників сільськогосподарського виробництва. Проте за даними статистки, падіння виробництва пов’язано не з реформою, а з несприятливим погодним циклом, який зрушився на 10-14 днів, та особливостями збору врожаю в регіоні. Передбачається покращення статистки протягом найближчих місяців.

Тимчук зауважує, що на Запоріжжі особлива ситуація, оскільки дедалі більше спостерігається активація антиукраїнських настроїв, що продукуються активами олігарха Ахметова.

А нещодавно на позачерговій сесії обласної ради Запоріжжя, очільник адміністрації Костянтин Бриль повідомив про готування масштабних акцій, що посягатимуть на конституційний лад та територіальну цілісність України, звертаючи увагу на партійців «Опозційного блоку» та «Самопомочі».


Поделитесь в соцсетях: