Лікарі всього світу занепокоєнні: з кожним днем збільшується кількість випадків встановлення саморобних імплантатів для збільшення статевого члену.

Згідно статистичним даним, більшість чоловіків незадоволенні розмірами своїх статевих органів. І якщо раніше з цією проблемою намагалися змиритися, то сучасні чоловіки вирішують це питання за допомогою пластичних хірургів.

Проте вартість такої послуги зовсім не маленька і далеко не кожний бажаючий може її собі дозволити. Одначе тут на допомогу приходить всім відомий помічник – Інтернет, в якому можна знайти різноманітні засоби виготовлення домашніх імплантів з підручних матеріалів таких, як кришки від зубних паст, ґудзики и навіть гральні кубики.

По словам чоловіків, імпланти дають їм нові відчуття під час статевого акту. Цікаво що така тенденція спостерігається і серед чоловіків, які відбувають покарання у в’язниці.

Аналізуючи такий розвиток подій дослідники Університету Нового Південного Уельсу застережуть: така практика можуть мати вкрай негативні наслідки у вигляді серйозних інфекцій і навіть смертю. Саме тому, такі маніпуляції повинен виконувати виключно спеціаліст.


Поделитесь в соцсетях: