Від вкладників Миколаївської кредитної спілки «Флагман»

30.03.2012, 19:56
Президенту України Януковичу В.Ф. Прем’єр-Міністру України Азарову М.Я Голові Верховної Ради України В.М.Литвину і іншим..
Відкритий лист

Президенту України
Януковичу В.Ф.

Прем’єр-Міністру України
Азарову М.Я.
Голові Верховної Ради України
В.М.Литвину
Генеральному Прокурору України
Пшонка В.П.
Міністру Внутрішніх справ
Захарченко В.Ю.
Міністру юстиції України
Лавриновичу О.В.

Від вкладників Миколаївської кредитної спілки «Флагман»


Ми, громадяни міста Миколаєва, учасники війни, інваліди, ветерани війни, ветерани праці, пенсіонери, діти війни протягом 2009-2012 років неодноразово звертались зі скаргами до кожного із Вас.

У своїх скаргах ми конкретно повідомляли Вам про скоєні злочини – шахрайство в особливо крупних розмірах головою правління Кредитної спілки «Флагман», Копецькою Наталією Миколаївною, головою ревізійної комісії КС «Флагман» Копецьким Ігорем Володимировичем та іншими посадовими особами цієї спілки.

Зазначені керівники КС «Флагман» шляхом шахрайства привласнили 42000000 гривень, чим ошукали 1500 вкладників КС.
На привласнені грошові кошти Копецька Н.М придбала собі 5 іноземних автомашин, 4 квартири, 2 житлових трьох-поверхових будинки, базу відпочинку на Азовському морі, готель-люкс в м.Херсоні, два ломбарди, 3 ставки, земельні ділянки в Миколаївській області тощо, і все придбане майно оформила на інших осіб.

Адміністрація Президента України, Кабінет Міністрів України, Верховна Ради України, Народні депутати України Матвєєв В.Й., Забзалюк Р.О., Генеральний Прокурор України, Міністр Внутрішніх Справ України нас не хочуть чути, на наші скарги не реагують, проявляють просто байдужість до нас, людей похилого віку, яких нікому захистити і які просто безправні, і що найстрашніше- це відсутність захисту конституційних прав простої людини з боку правоохоронних органів-міліції і прокуратури.

Керівники Адміністрації Президента України Льовочкін С.В., Акімова І.М., Герман А.М., до яких ми звертались неодноразово, плекаючи велику людську надію, що хоч вони зможуть донести нашу скаргу на особистий розгляд Президента України, але і ці ставленики Президентської влади дали нам зрозуміти, що проблеми ошуканих шахраями хворих людей, які вклали свої зароблені гроші лише для того, щоб мати хоч якусь надію на захищеність старості, їх не турбують.

«Дуже добре» для таких чиновників, що можливості комп’ютерної техніки дозволяють їм просто копіювати одні і ті ж відповіді, не утруждаючи себе зайвою роботою, надаючи відповіді на скарги. Зокрема, завідувач відділу опрацювання звернень громадян Адміністрації Президента України С.Конюхов на скарги, направлені Президенту України Януковичу В.Ф. 12.05.2011р. за вих.№22/058405-14;17.11.2011р., за вих.№22/129167-14; 20.01.2012р. за вих. №22/006017-14 надав одні й ті ж відповіді за змістом, змінивши в них лише дати та вихідні номери.

Такі ж формальні відписки надавала заступник керівника Управління з питань звернень громадян Адміністрації Президента України Г.Кільова 08.11.2010р. вихідний №22/138016-14 і 01.11.2010р. вихідний №22/134571-14.

Виникає питання у нас, людей похилого віку: Чи є совість і сором у цих чиновників, і за що вони отримують зарплатню.
Ви, шановний Пане Президенте, нас також не чуєте, або ж Ваші помічники не дають Вам нас почути.
Не чує нас і Губернатор Миколаївської області Круглов М.П. і мер м.Миколаєва Чайка В.Д. до яких ми звертались неодноразово і, навіть, пікетували облдержадміністрацію, вимагаючи вжити заходів з боку правоохоронних органів щодо притягнення до кримінальної відповідальності шахраїв Копецьких.

Користуючись відсутністю належного контролю вищестоячих відомств, Прокурор області Гальцов В. І., начальник УМВС в Миколаївській області Парсенюк В.М, самоусунились від організації боротьби зі злочинністю в області і, зокрема, в м.Миколаєві кримінал розгулює в повному обсязі.
Це чітко підтвердило «реагування» правоохоронних органів м.Миколаєва на факт згвалтування і спалення заживо Оксани Макар!

Практика показує, що до Миколаєва приїжджають прокурори і начальники УМВС для того, щоб отримати генеральські погони і високу пенсію.
Начальник Центрального райвідділу міліції м.Миколаєва Мєша і начальник міського управління міліції Свєточев протягом трьох років займались укриттям від обліку, скоєних злочинів шахраями Копецькими шляхом винесення надуманих постанов про відмову в порушенні кримінальної справи проти шахраїв. Прокурору міста Миколаєва Коткову В.В. і прокурору Центрального району міста Миколаєва Кірієнку В.П. було відомо про це, але вони дієвих заходів до міліції не вживали і надумані постанови не відміняли.

У Миколаєві здійснюється корупція серед прокурорських і міліцейських чиновників. Усунення від кримінальної відповідальності легко можна купити, як це зробили Копецькі, маючи вкрадені у людей 42000000 гривень.

Порушені по фактам кримінальні справи №10011052 від 25.10.2010 року і №11010572 від 08.07.2011 року не розслідуються, а шахраї Копецька Н.М. і Копецький І.В. знаходяться на волі.

Старші слідчі з особливо важливих справ СУ УМВС області Оранський Д.А., Коновальчук С.С., начальник СУ УМВС області Іванов В.М., його заступник Савченко О.В. винесли понад двадцять постанов про відмову у визнанні нас потерпілими. Подані нами заяви про цей факт до Генеральної Прокуратури України, МВС України, до прокуратури і УМВС області про відміну цих постанов залишились без розгляду і реагування.

Державна виконавча служба в місті Миколаєві по нашим виконавчим листам і рішенням судів не працює, посилаючись на мораторій. Проте Копецька збирає з кредиторів КС «Флагман» борги і кладе собі в кишеню, не звертаючи увагу на мораторій, тоді як ми не маємо можливості ні лікуватись , ні купити ліки.

Ми вимагаємо від Генерального Прокурора України, Міністра МВС України нарешті порушити кримінальну справу проти Копецької Н.М. Копецького І.В. та інших посадових осіб КС «Флагман», причетних до шахрайства і заарештувати їх, вжити дієвих заходів по закінченню рослідування зазначених кримінальних справ.

Вважаємо, що працівники міліції Мєша, Свєточев і працівники прокуратури Котков і Кірієнко повинні понести покарання за укриття злочинів.
Наполегливо просимо, особисто Президента України Віктора Федоровича Януковича надіслати до м.Миколаєва компетентну комісію для перевірки організації боротьби з організованою злочинністю з боку Миколаївської облдержадміністрації, прокуратури, міліції й юстиції.

Оскільки Голова Верховної Ради Литвин В.М., Народні депутати України Матвєєв В.Й. і Забзалюк Р.О не реагують на наші скарги, то всі ми, вкладники відмовляємось брати участь у Парламентських виборах у жовтні 2012 року.

Шановна влада!

Якщо Ви не зреагуєте і на це звернення і не приймите заходів щодо повернення нам шахраями грошових коштів, то ми будемо змушені захищати свої права інакше: оголосимо голодовку, влаштуємо намети перед облдержадміністрацією, перекриємо дороги, влаштуємо пікети. Нам втрачати нічого!

Ми просимо всіх небайдужих людей і тих, хто став жертвами шахраїв кредитних спілок України підтримати нас, 1500 вкладників КС «Флагман» в Миколаївській області і приєднатись до нас.

Цей відкритий лист від імені 1500 вкладників Миколаївської кредитної спілки «Флагман», в тому числі від імені 620 вкладників, які вже надали до державної виконавчої служби документи про стягнення з КС «Флагман» на користь стягувачів грошових коштів понад 24000000 гривень підписали:

Міневич Володимир Ісакович, 1926р.н., інвалід ВВВ І-ої гр.____________
Панчук Леонід Львовия,1927р.н., інвалід І-ої гр._______________________
Панчук Тамара Гаврилівна, 1931р.н., дитина війни____________________
Чорна Галина Михайлівна,1941р.н.,інвалід І-ої гр._____________________
Морднич Євгенія Іванівна, 1937 р.н., дитина війни____________________
Морднич Іван Якович, 1931р.н. , чорнобилець________________________
Єрмоленко Анастасія Степанівна, 1932р.н., учасник ВВВ_______________
Чикваскіна Світлана Іванівна, 1939р.н.,дитина війни__________________
Непомняща Світлана Борисівна, 1938р.н., дитина війни________________
Іщенко Ніна Василівна, 1939р.н.,вдова учасника ВВВ__________________
Потапкіна Тамара Іванівна, 1941р.н., дитина війни____________________
Криницький Анатолій Антонович, інв.ІІ-ої гр., дитина війни___________
Брюханов Олександр Григорович, 1927р.н., інв.І-ої гр.ВВВ_____________
Чемеренко Лариса Михайлівна, 1946р.н._____________________________
Завгородній Володир Олексійович, 1939р.н., дитина війни_____________
Шевченко Володимир Єфремович, 1932р.н.,учасник ВВВ______________
Щебров Юрій Андрійович, 1927р.н., інвалід ІІ-ої гр ВВВ_______________
Гайдаш Павло Володимирович, 1945р.н., інв.ІІ-ої гр.,дитина війни______
Алтухов Василь Іванович, 1935р.н., уч.бойов.дій ВВВ__________________
Белошицький Іполіт Миколайович__________________________________
Сорочан Анатолій Миколайович____________________________________
Курило Ніна Пилипівна, 1948р.н., пенсіонерка________________________
Подписи есть в скан документе
Гайдаш Сергей
Публикации:
  • Авторские статьи
  • Фото
  • Юмор
Ловушка для союзника или каково быть партнером США Ловушка для союзника или каково быть партнером США
11 октября 2021 | 12:03
После очередного провала политики Белого Дома в Афганистане США снова показали свою несостоятельность как союзников и
Критичный  взгляд на Критичный взгляд на "удобные" и "комфортные" украинские новостройки
09 сентября 2021 | 16:51
Реалии с жилой недвижимостью в стране на сегодняшний день таковы – жилье есть, а денег на него у рядовых украинцев нет.
Регистрация
Комментарии - 0

Последние новости